House of Cards

House of Cards izle Francis Underwood Amerikan Senatosu'nda görev yapan başarılı bir politikacı. Hep doğru hamleyi yaparak, kariyer basamaklarını yavaş yavaş çıkmış durumda. Şimdi de yeni seçilen Amerikan Başkanı'nın kabinesinde dış işleri bakanlığı görevinin verilmesini bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde final yapacağını açıklayan Netflix dizisi House of Cards 720p izle. Ama, siyasette her zaman olduğu gibi bambaşka hesaplar dönüyor ve Francis o çok istediği koltuğu elde edemiyor. Bu sefer pes etmeye çok yakın. Her şeyi doğru yaparken, ihanete uğramak, sırtından bıçaklanmak onu perişan etmiş durumda. Ama Claire pes etmesine izin vermiyor ve Francis büyük, detaylı bir planla çıkageliyor. Bu sefer iyi adam olmayacak. Amacı gücün en tepesinde olmak..

Kevin Spacey (malum sıkıntılı haberlerden oldu final) ve Robin Wright'ın başrollerini paylaştığı bu politik drama siyasetin kirli yüzünü ekranlara taşıyor. Fight Club'ın yönetmeni olarak tanıdığımız dahi yönetmen David Fincher'ın yönetmenliği ve yapımcılığını üstlendiği dizi kaliteli oyuncu kadrosu ile de göze çarpıyor. House of Cards 720p görüntü kalitesinde dizipub1.net aracılığıyla Türkçe dublaj halde sizlerle. İyi seyirler..

Dizi Adı House of Cards
Dizi Türü
Sezon Sayısı 1 sezon eklenmiş.
Bölüm Sayısı 13 bölüm eklenmiş.
Yapım Yılı 2013
Oyuncular , ,
Puanınız
- / 10